kwietnia 16, 2009

"oddam książki o islamie"


Osoby zainteresowane kupnem, nabyciem darmowym lub odstąpieniem książek o islamie zapraszamy do

Antykwariatu

na stronie OISLAMIE.

6 komentarzy:

 1. strona bazarbaba nie działa, ciekawe dlaczego? czyzby zostala zlikwidowana?

  OdpowiedzUsuń
 2. Już aktualizujemy informację - przepraszam, umknęło nam. Nowy (działający) link już dodany w poście. Dziękuję za przypomnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo zainteresowaná kazdá literaturá jaká posiadasz na temat islamu, mój narzeczony jest Egipcjaninem i chcé poznac wszystko co mogé na temat jego religii. Proszé odezwij sié do mnie!
  Pozdrawiam!
  Kinga
  kinga26@live.nl

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy06 maja, 2010

  dzien dobry
  prosilabym bardzo o ciekawe ksiazki na temat islamu,jestem bardzo zainteresowana ta religia i zeby moc lepiej ja poznac chciala bym je,jak mam to zrobic?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry.
  Najprostszy sposób to kliknięcie na link "ANTYKWARIATU" w poście, po czym wybranie ogłoszonka, które Panią interesuje i kontakt z wybraną osobą.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Salam alaykum. Przyjmę książki na temat Islamu.Wciąż się uczę na temat tej religii więc wszelkie pomoce będą mi przydatne. Proszę o kontakt a mail kamciaa78@interia.eu lub gg 737035
  Pozdrawiam ciepło.Latifa.

  OdpowiedzUsuń

Uprzedzamy - komentarze niecenzuralne, obraźliwe, szerzące nienawiść i uprzedzenia, bądź zawierające linki do stron wypaczających nauki islamu lub przyczyniających się do niszczenia dialogu nie będą publikowane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.