grudnia 26, 2008

PROŚBA DO "M": praca mgrska "Kobiety w świecie islamu. Motywy konwersji Polek".

"Jestem studentką V roku kierunku politologia na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie piszę pracę magisterską, której temat brzmi: "Kobiety w świecie islamu. Motywy konwersji Polek". W części teoretycznej mojej pracy staram sie przedstawić pozycję, wizerunek kobiet islamu w krajach muzułmańskich i w ogóle na całym świecie. Natomiast w części badawczej - bardzo, ale to bardzo chciałabym porozmawiać z kobietami, które zmieniły wiarę o ich inspiracjach, o tym co odnalazły w islamie, dlaczego podjęły taką decyzję, co je fascynuje, jak sobie radzą w życiu codziennym. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo trudno będzie mi dotrzeć do kobiet, natrafiłam na tę stronę i mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce ze mną porozmawiać (może się spotkać), albo drogą mailową. Byłoby mi niezmiernie miło. Pozdrawiam cieplutko w ten zimowy, świąteczny wieczór Was wszystkie i zostawiam swój kontakt mailowy:

basiadzierzgowska@wp.pl

1 komentarz:

  1. salam. :)
    p. Basia zamieszczała też tą prośbę na innym forum- napisałam do niej i jeśli się spotkamy to inshAllah napiszę co i jak. :)
    ściskam
    Ola

    OdpowiedzUsuń

Uprzedzamy - komentarze niecenzuralne, obraźliwe, szerzące nienawiść i uprzedzenia, bądź zawierające linki do stron wypaczających nauki islamu lub przyczyniających się do niszczenia dialogu nie będą publikowane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.