lutego 05, 2011

warsztaty dla kobiet

Pod koniec lutego LM w RP planuje spotkanie dla kobiet. Termin zgłoszeń mija 15/02/2011. Szczegóły.

10 komentarzy:

 1. Czy niemuzułmanka mogłaby przyjść na takie warsztaty?
  Co znaczy "strój muzułmański"?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapewnie moglaby, ale leży to w gestii organizatora, z którym należy się skontaktować. Strój muzułmański to skromny ubiór + chusteczka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odpowiedź. Jednak skoro konieczna jest chusta, to nie będę siebie i innych kłopotać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A po co ta chustka Ukhti Hagar?skad ta informacja o takim wymogu wobec niemuzulmanek?tym bardziej, ze to warsztaty tylko dla kobiet? na zjazdy LM przyjezdzaja niemuzulmanki i bardzo czesto chust nie nosza. Zreszta niemuzulmanki nie maja obowiazku zakrywac glow,nawet w tak kontrowersyjnych krajach jak Arabia Saudyjska.Po co mialyby to robic w Polsce i to w dodatku wsrod kobiet muzulmanek?
  muzulmanka

  OdpowiedzUsuń
 5. muzułmanko - bo to będzie w meczecie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Warsztaty dla kobiet w meczecie... Hmmm, brzmi ciekawie. A jakie będą tematy zajęć? "Szycie pasów szahida"? A może "Jak być czwartą żoną"?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bez komentarza, szkoda słów...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ nie, Moniko prosimy o komentarz! Niewierni jak kania dżdżu czekają słów Prawdy! Pomóż nam! Pokochamy islam! Jest taki... bombowy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam zadanie domowe : Napisz jaka jest pozycja kobiet w Islamie.
  Pomoże ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
 10. O jaką pomoc chodzi? Zadania domowego raczej nikt za innych nie odrobi, ale jeśli mogę coś zrobić to polecam książkę "Status kobiety w islamie" (autorzy: Abu-Rub Haithem, Zabża Beata) do kupienia także przez internet, względnie jeśli tylko w nią zerknąć, można przeszukać chomikuj.pl, chyba tam kiedyś była ta książka oraz inna o tym samym tytule ale innego autora.

  OdpowiedzUsuń

Uprzedzamy - komentarze niecenzuralne, obraźliwe, szerzące nienawiść i uprzedzenia, bądź zawierające linki do stron wypaczających nauki islamu lub przyczyniających się do niszczenia dialogu nie będą publikowane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.