grudnia 01, 2010

prośba o pomoc

Witam! Jestem studentką III roku socjologii i piszę pracę licencjacką na temat „Przyczyn konwersji Polek na islam. Jeśli to możliwe ,chciałabym za pośrednictwem waszej strony internetowe skontaktować się z dziewczynami które postanowiły przyjąć islam. Bardzo proszę o pomoc i kontakt mailowy ze mną, gdyż jeśli to możliwe chciałabym porozmawiać z tymi dziewczynami i dowiedzieć się coś więcej.Oto mój mail: a.homa@wp.pl.
Pozdrawiam Angela Homa

3 komentarze:

  1. Powiem tak samo , na sam początek posta to dałaś wtopę jakich mało . Bo pisząc to nie trzeba być geniuszem by się ogarnąć że masz zły stosunek do tej Religi. Tak samo jakaś muzułmanka może napisać dlaczego ich mężczyźni idą na polki. Konsekwencje Islamu : każda religia ma jakieś skutki ale tak to napisałaś jak by były same negatywy, po pierwsze każda religia jest inna i nie wolno ich potępiać.. Takie jest moje zdanie sorki za szczerość , jestem ateistą ale uraziłaś trochę tolerancję paru ludzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. no więc zawsze możesz zareklamować swoją stronę u mnie kompletnie za darmo http://blogtopblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Urazić to można uczucia, a nie tolerancję.

    OdpowiedzUsuń

Uprzedzamy - komentarze niecenzuralne, obraźliwe, szerzące nienawiść i uprzedzenia, bądź zawierające linki do stron wypaczających nauki islamu lub przyczyniających się do niszczenia dialogu nie będą publikowane.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.